PC İletişim ve Medya

PCILT
BIST
PC İLETİŞİM VE MEDYA HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş.
ARF'a sor
Pay Geri Alımı

Payların Geri Alınmasına İlişkin Bildirim

23.10.2026 Tarihli Pay Geri Alım İşlemleri
Google'da Yatırım Masası'nı tercih edilen kaynağın olarak ekle

Bildirimdeki bilgiler

Geri alımın niteliği
Geri Alım Programı Çerçevesinde
Yönetim kurulu karar tarihi
14 Eylül 2026
Program süresi
1 yıl
Azami pay miktarı
5.000.000 TL nominal
Ayrılan fon
175.000.000 TL

Geri alım işlemleri

Bu bildirimde 29 işlem, toplam 1.778.293 TL nominal; fiyat 26,75 ila 32,10 TL.
İşlem tarihiNominal (TL)Fiyat (TL/adet)Sermayeye oranı
28 Eylül 202628.57330,334%0,02414
29 Eylül 202653.00030,701%0,04478
30 Eylül 202645.00030,394%0,03802
1 Ekim 202648.16431,887%0,0407
2 Ekim 202629.20832,099%0,02468
5 Ekim 202670.00031,971%0,05915
6 Ekim 202620.00031,085%0,0169
7 Ekim 202620.00030,525%0,0169
8 Ekim 202658.62030,511%0,04953
9 Ekim 202643.99130,68%0,03717
12 Ekim 2026103.55030,242%0,08749
13 Ekim 202650.36430,41%0,04256
14 Ekim 2026109.00330,58%0,0921
15 Ekim 202631.92630,862%0,02698
16 Ekim 2026103.00030,495%0,08703
19 Ekim 2026191.70030,282%0,16198
20 Ekim 20265.00028,40%0,00422
21 Ekim 202630.00029,709%0,02535
22 Ekim 202646.00028,58%0,03887
23 Ekim 202630.11026,752%0,02544
Son 20 işlem gösteriliyor; tamamı resmi belgede.
Bilgiler KAP bildirim formundan olduğu gibi alındı; yalnız formda açıkça yazanlar gösteriliyor.

Açıklamalar

Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 14.09.2026 tarihli kararı ile başlatılan pay geri alım programı kapsamında; 23.10.2026 tarihinde Borsa İstanbul'da pay başına ortalama 26,752 TL fiyattan 30.110 lot PCILT payları geri alınmıştır.

Resmi bildirim belgesi

PC İletişim ve MedyaKAP bildirim metni, PDF
Belgeyi görüntüleKAP'ta aç