Ekim

EKIM
BIST
EKİM TURİZM TİCARET VE SANAYİ A.Ş.
ARF'a sor
Pay Geri Alımı

Payların Geri Alınmasına İlişkin Bildirim

20 Ekim 2026 tarihli pay geri alım işlemleri
Google'da Yatırım Masası'nı tercih edilen kaynağın olarak ekle

Bildirimdeki bilgiler

Geri alımın niteliği
Diğer
Amaç
Pay piyasasında sağlıklı fiyat oluşumuna katkı sağlanması
Yönetim kurulu karar tarihi
14 Temmuz 2026
Pay miktarı
40.000.000 TL nominal
Ödenecek azami tutar
1.000.000.000 TL

Geri alım işlemleri

Bu bildirimde 736 işlem, toplam 22.757.337 TL nominal; fiyat 12,82 ila 23,08 TL.
İşlem tarihiNominal (TL)Fiyat (TL/adet)Sermayeye oranı
9 Ekim 20261.92718,52%0,00023
9 Ekim 20265.00018,53%0,0006
9 Ekim 202610.00019,37%0,0012
9 Ekim 20265.00019,43%0,0006
9 Ekim 20265.00018,25%0,0006
9 Ekim 202620.00018,97%0,0024
9 Ekim 202610.00019,40%0,0012
9 Ekim 20265.00018,33%0,0006
9 Ekim 202610.00018,59%0,0012
9 Ekim 202671118,40%0,00009
9 Ekim 202620.00019,05%0,0024
9 Ekim 202625.00019,16%0,003
9 Ekim 202615.00019,27%0,0018
9 Ekim 202635.00019,19%0,00421
9 Ekim 202625.00019,00%0,003
9 Ekim 20265.00018,65%0,0006
9 Ekim 20265.00018,55%0,0006
12 Ekim 20263.312.80020,379%0,39817
13 Ekim 20265.881.23719,578%0,70688
20 Ekim 2026159.69415,191%0,01919
Son 20 işlem gösteriliyor; tamamı resmi belgede.
Bilgiler KAP bildirim formundan olduğu gibi alındı; yalnız formda açıkça yazanlar gösteriliyor.

Açıklamalar

14 Temmuz 2026 tarihli Yönetim Kurulu kararıyla başlatılan pay geri alım programı kapsamında 20 Ekim 2026 tarihinde toplam 159.694 adet pay, 14,95 TL - 15,69 TL fiyat aralıklarından ve ağırlıklı ortalama olarak 15,1915 TL fiyattan Şirketimizce geri alınmıştır. 20 Ekim 2026 tarihinde alınan payların sermayeye oranı %0,02'e yaklaşmıştır.
(Alınan toplam pay sayısı 22.757.337 adete ulaşmış olup, toplam alınan payların Şirket sermayesine oranı %2,74'e yükselmiştir

Resmi bildirim belgesi

EkimKAP bildirim metni, PDF
Belgeyi görüntüleKAP'ta aç